Kapadokya Balayı Otelleri

Lanora Turizm ile Kapadokya Balayı Fırsatları

Kapadokya Bölgesi, doğa ve tarihin Dünya da en güzel bütünleştiği yerdir. Yeraltı şehirleri, Peri bacaları, Vadileri, Kaya oyma mekanları, Tarihi Konakları ile Kapadokya , Dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerine hem eşsiz bir görsel ziyafet sunmakta hemde onları zaman da yolculuğa çıkartarak binlerce yıl geriye götürmektedir.
Yılın her mevsimi ve her ayı farklı bir güzelliğe sahip olan Kapadokya Ekonomik fakat oldukça da romantik ve keyifli bir balayı tatili için en uygun yerlerden birisi dir. Özellikle tarih ve kültür sizi çekiyorsa , otantik, doğal mekanlarda konaklamak hoşunuza gidecekse, üstelik aktiviteler , küçük maceralar, birlikte keşfetmek balayı tatilinize ayrı bir anlam ve renk katacaksa Kapadokya tam da aradığınız yer olabilir .
Dünyaca ünlü seyahat otoritesi Lonely Planet 2014 Yılında Dünyanın en iyi balayı yeri olarak Kapadokya yı seçmiştir.. Lonely Planet in balayı önerisi Dünya çapında pek çok balayı çiftinin Kapadokya ya yönelmesinde önemli bir etken olmuştur . Yurtiçi ve Yurtdışından binlerce balayı çifti Kapadokya için balayı planları yapmakta ve balayı tatillerini Kapadokya da geçirmektedirler.
Lanora Turizm Kapadokya Turları , Kapadokya Tatil ve Balayı Paketleri konusunda uzmanlaşmış, Kapadokya ile ilgili tüm aktiviteleri en iyi şekilde ve en uygun fiyatlarla gerçekleştiren seyahat acentalarından birisidir..
Kapadokya Ihlara Konakları & Caves ; Kapadokya nın en güzel tarihi dokusuna sahip Güzelyurt da, Ihlara Vadisi ve yeraltı şehirlerine yakın bir konumda tarihi konaklardan müteşekkil asırlık kemer ve mağara odalara sahip tarihi bir konak oteldir. Yaklaşık 200 yaşında ki tarihi konakların kemer ve mağara odaları, görkemli terasında ki muhteşem Manastır vadisi ve Hasandağı manzarası , Kemer mimari restorantı ile Kapadokya ziyaretçilerinin ve Balayı çiftlerinin büyük beğenisini kazanmaktadır.
Kapadokya Balayı Tatili konusunda uzmanlaşmış seyahat acentası Lanora Turizm Travel ve Tarihi konakların kemer ve mağara odaları konseptinde hizmet veren Kapadokya Ihlara Konakları & Caves otel işbirliği ile sunulan Kapadokya Balayı Paketleri, evlilik hazırlığındaki çiftler için en uygun bütçe ile konaklama , kapadokya turları , balon turu , transfer vb gibi pekçok ihtiyacı birlikte çözen , balayı çiftlerinin büyük keyif alarak hem yöreye uygun bir butik konaklama , hem de gezilmesi görülmesi gereken her yeri görmelerini sağlayan unutulmayacak bir balayı tatili fırsatı sunmaktadır.
Kapadokya Balayı Paketlerinin içerisinde konaklamanın yanısıra Kapadokya turları ve isteğe bağlı olarak da Kapadokya balon turları , atv safari , atlı safari, eşekli safari vb gibi pek çok etkinlik de yer almaktadır.
Kapadokya Balayı fırsatı yakalayan balayı çiftleri , sabah kahvaltılar ve akşam yemekleri dahil olmak üzere tarihi konakların kemer veya mağara odalarında konaklayarak tüm gün boyunca profesyonel kokartlı rehberler eşliğinde yapılan kapadokya turları ile görsel bir ziyafete katılmakta ve kapadokyayı tüm güzellikleri ile yeniden keşfetmektedirler.
Kapadokya ya özgün kemer ve mağara odaların romantik ve mistik atmosferinde zaman da yolculuk yaparcasına unutulmaz bir balayı tatili geçiren çiftler aynı zamanda Kapadokyayı birlikte keşfe çıkarak eğlence,macera dolu pek çok anı unutulmaz anılara dönüştürme fırsatı da yakalayabilmektedirler.
Sakin , huzurlu , romantik bir balayı olsun fakat aynı zamanda biraz da macera olsun diyorsanız Lanora Turizm in Kapadokya Balayı Paketleri tam da aradığınız bir balayı alternatifi olabilir.
Lanora Turizm her yıl yüzlerce balayı çiftine romantik ve unutulmaz bir balayı tatili sunmaktadır. Balayı tatili için Kapadokya yı tercih eden çiftlerin önemli bir kısmı Lanora Turizm ve Kapadokya Ihlara Konakları & Caves i tercih etmektedirler. Bunun en önemli sebebi Lanora Turizm Balayı paketlerinin içeriğinin zengin olması , kemer ve mağara odalarının büyüleyiciliği , Balayı paketlerinin sadece konaklamadan ibaret olmayıp Kapadokya turları ve aktivitelerini de barındıracak şekilde kapsamlı olması ve en önemlisi ise Lanora Turizm ve Kapadokya Ihlara Konakları & Caves in misafir odaklı hizmet anlayışı ile Seyahat acentası ve Otel uyumunun en güzel örneğini sergileyerek Balayı Tatili nin her aşamasında misafirleri ile birebir ilgilenmeleridir.

0507 817 1885

0554 541 1402

http://www.lanoraturizm.com/kapadokya-turu-kapadokya-turlari/

http://www.kapadokyaotel.com/

http://kapadokyaihlarakonaklari.com/

http://karamanlikonagi.com/

http://cappadociagelvericavehotel.com/