İSTANBUL Festival ve Etkinlik Takvimi

ULUSLARARASI İSTANBUL MUTFAK GÜNLERİ (YERİ VE TARİHİ: İstanbul/ Şubat )

Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, Türk mutfağını dünyanın diğer mutfak kültürleri ile buluşturmak, ülkemizin aşçıları ile dünyanın önde gelen aşçıları arasında yakınlaşmayı ve karşılıklı bilgi alışverişini sağlamak amacıyla Tüm Aşçılar Federasyonu (TAF) ve Dünya Şefler Birliği (WACS) işbirliği ile düzenlenen uluslararası bir gastronomi yarışmasıdır. Tüm Aşçılar Federasyonu’nun 2008 yılında WACS’a üyeliğinin kabul edilmesinin ardından festival uluslararası anlamda daha da önem kazandı. Dünya Şefler Birliği’nin (WACS) belirlediği standartlar çerçevesinde yapılacak yarışmalarda başarı gösteren şefler madalyaların yanı sıra dünya genelinde geçerliliği olan sertifikaların sahipleri oluyorlar.  Tüm Aşçılar Federasyonu (TAF) 29 Ocak 2007 tarihinde, Türkiye’de aşçılık ve yemek kültürü alanında faaliyet gösteren beş derneğin bir araya gelmesiyle kuruldu. Federasyonun kurucu başkanlığına Mutfak Profesyonelleri Derneği Başkanı Yaşar Yalçın Manav getirildi. Şu an bünyesinde bulunan 15 dernekten güç alan Tüm Aşçılar Federasyonu yurt içinde ve yurt dışında Türk Mutfak Kültürü’nü başarıyla tanıtmaktadır.

ULUSLARARASI İSTANBUL FİLM FESTİVALİ (YERİ VE TARİHİ: İstanbul/ 5 – 20 Nisan 2014 )

Uluslararası İstanbul Film Festivali, eskiden (1984-88) Uluslararası İstanbul Sinema Günleri, İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı tarafından 1982′den beri düzenlenmekte olan festival. Her sene nisan ayı içinde çeşitli sinemalarda gerçekleştirilir, ayrıca içinde ulusal ve uluslararası olarak iki ayrı yarışma barındırır.  Festivalde, uluslararası bir seçici kurulun değerlendirmesi sonucu Altın Lale Uluslararası Yarışma Ödülü ile Jüri Özel Ödülü’nün verildiği Uluslararası Yarışma ile yılın en iyi Türk filminin seçildiği Altın Lale Yılın En İyi Türk Filmi ile Altın Lale Yılın En İyi Türk Yönetmeni, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Senaryo, En İyi Görüntü Yönetmeni, En İyi Müzik ve Jüri Özel ödüllerinin verildiği Ulusal Yarışma düzenlenmektedir. 1996′dan beri festivalde, sinema sektöründe önemli yeri olan kişilere Uluslararası Yarışma kapsamında “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” ve Ulusal Yarışma kapsamında “Sinema Onur Ödülü” verilmektedir. Uluslararası Film Eleştirmenleri BirliğiFIPRESCI Ödülleri, Avrupa Konseyi Sinema Ödülü FACE, Sinemada İnsan Hakları ve Halk Ödülü Festivaldeki diğer ödül kategorileridir. Yaklaşık iki hafta süren festivalde Türk Klasikleri, Yıllara Meydan Okuyanlar, Genç Ustalar, Ustalara Saygı, Dünya Festivallerinden, Uyarlamalar, Sinema ve Sanatlar, Belgesel Çılgınlığı ve Çocuk Menüsü gibi bölümlerle ülke sinemalarına ayrılan bölümler yer almakta, belgesel filmler ve canlandırma filmleri de gösterilmekte, festival kapsamında çeşitli sergiler ve toplantılar da düzenlenmektedir.

ULUSLARARASI İSTANBUL LALE FESTİVALİ ( YERİ VE TARİHİ: İstanbul/ Nisan)

İstanbul, bir devre adını veren, doğu kültür ve mitolojilerinde özgün bir yere sahip olan lale ile Nisan ayında buluşuyor. “Uluslararası İstanbul Lale Festivali” süresince, korularda, parklarda, meydanlarda, bahçelerde ve pencere önlerindeki saksılarda 120 farklı türde toplam milyonlarca lale açıyor.

İstanbul`da 2006 yılından beri Lale Festivali düzenleniyor. Bahar mevsiminin en gözde mekanları Emirgan Korusu, Gülhane Parkı, Yıldız Korusu, Soğanlı Bitkiler Parkı, Beykoz Korusu, Göztepe Gül Bahçesi, Büyük Çamlıca, Küçük Çamlıca, Fethipaşa Korusu ve Hıdiv Çubuklu Korusu birbirinden farklı türdeki lalelerle renkleniyor. Festival kapsamında İstanbul’un dört bir tarafında etkinlikler düzenleniyor.  Emirgan Korusu, Taksim Meydanı, Hidiv Korusu, Göztepe Gül Bahçesi, Büyük Çamlıca Korusu, Sultanahmet Meydanı ve Gülhane Parkı festival süresince çeşitli etkinliklere sahne oluyor.  Ebrudan, heykele lale temalı pek çok ürünün satışının yanı sıra resim ve fotoğraf sergisi ile müzik dinletileri gerçekleştiriliyor. Ebru sanatçıları yapacakları canlı performans gösterileriyle sanatseverlerle buluşuyor.  En Güzel 50 Lale Yarışması’nda en güzel lale fotoğrafını çeken 50 kişi ödüllendiriliyor. Ayrıca Lale Festivali etkinlikleri kapsamında, canlı lale satışı da yapılıyor.

İSTANBUL KUKLA FESTİVALİ ( YERİ VE TARİHİ: İstanbul/ Mayıs )

 Uluslararası İstanbul Kukla Festivali kukla sanatını tanıtmak ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuş özel bir festival. Festivalde farklı ülkelerden bir çok topluluk ve değişik teknikleri kullanan kukla grupları konuk ediliyor.

Festival kapsamında film gösterimi, workshop, sergi ve konferanslar da düzenleniyor.

Dünyanın en seçkin kuklalarını ve kukla sanatçılarını şehirde buluşturan festival kukla sanatının yaygınlaşması için elinden geleni yapıyor.  Bugün artık dünyanın saygın festivallerinden biri olarak kabul gören İstanbul Uluslararası Kukla Festivali, Mayıs ayında gerçekleşiyor.Festivalde farklı ülkeden gelen kukla grupları farklı mekânlarda performanslarını sergiliyor. Ayrıca festival boyunca sergiler ile birlikte konferans ve atölye çalışmaları yapılıyor. Festivalde masa kuklasından ipli kuklaya, gölge oyunundan video performanslarına, gelenekselden moderne, kukla sanatı adına ne kadar çeşit ararsanız bulunuyor.

ULUSLARARASI İSTANBUL TİYATRO FESTİVALİ (YERİ VE TARİHİ: İstanbul/ Mayıs)

Yerli ve yabancı tiyatro ve dans topluluklarının iki yılda bir Mayıs ayında, üç hafta boyunca izleyiciyle buluştuğu uluslararası bir etkinlik olan İstanbul Tiyatro Festivali ilk kez 1989 yılında gerçekleştirildi. 2002 yılından bu yana iki yılda bir düzenlenen festival kapsamındaki yapımlar ve topluluklar, hem izleyiciye hem de sanat dünyasına farklı açılımlar kazandırıyor; ulusal ve uluslararası, klasik ve çağdaş yorumlar, her iki yılda bir İstanbul Tiyatro Festivali merceğinden sahnelere yansıyor. 2002 yılında, Nâzım Hikmet’in doğumunun 100. yılında, Genco Erkal’ın tasarladığı ve yönettiği nazım’a Armağan adlı yapımla festival ilk prodüksiyonunu gerçekleştirdi. Atılan bu adım, izleyen yıllarda yerli toplulukların İstanbul Tiyatro Festivali’ne yeni projelerle katılmaları için zemin oluşturdu. Bu gelişme festivale her anlamda ivme kazandırdı ve bugün de kazandırmaya devam ediyor. Farklı kültürler ve ülkeler arasında sanatsal anlamda kesişmelerin, benzerliklerin ve ayrılıkların altını çizmek amacını güden festival uzun süredir ortak yapımlara ağırlık veriyor ve bu anlamda yöneldiği alanları genişletiyor.

ULUSLARARASI İSTANBUL MÜZİK FESTİVALİ (YERİ VE TARİHİ: İstanbul/ Haziran)

İstanbul Müzik Festivali, Türkiye’deki en saygın ve köklü klasik müzik etkinlikleri arasında yer alıyor ve İstanbul ve Türkiye’de klasik müzik sevgisi ve beğenisinin yerleşmesinde önemli bir rol üstleniyor. Yaratıcı programı ve yenilikçi yapısıyla ulusal ve uluslararası düzeyde takdir toplayan festival, sanatçılar arasındaki esin ve sanatsal deneyim aktarımını mümkün kılan fırsatlar yaratıyor, hem ulusal hem de uluslararası klasik müzik repertuvarının zenginleşmesine katkıda bulunuyor. İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği, İstanbul Festivalleri’nin en önemlisi olan İstanbul Müzik Festivali, ilk kez 15 Haziran – 15 Temmuz 1973 tarihleri arasında “İstanbul Festivali” adıyla düzenlendi. “İstanbul Festivali” ilk yıllarında pek çok alandaki sanatsal yaratıcılığın seçkin örneklerini programında buluşturdu. İKSV etkinlikleri zaman içinde farklı alanlarda özelleşen ayrı festivaller ve bienaller olarak yapılanırken bu şenlik de 1994 yılında İstanbul Müzik Festivali adını aldı. 1973’ten bu yana yereli ve küreseli, geçmişi ve bugünü aynı potada eriten müşterek bir platform oluşturan İstanbul Festivalleri ve Bienalleri, ırk, etnik köken, din veya inanç ayrımı gözetmeksizin tüm toplumlar ve kültürler arasındaki diyaloğu güçlendirme hedefiyle kültürel çeşitlilik ve ifade özgürlüğü gibi değerleri pekiştirmek için çaba sarf ediyor.

İstanbul Müzik Festivali, Yaşam Boyu Başarı Ödülü’yle bestecilerin, sağduyulu araştırmacıların, önde gelen orkestra şeflerinin, yenilikçi ve yaratıcı sanatçılar ile kültürel mirasımıza önemli katkılarda bulunan ve projeleri müziğin birleştirici gücünü öne çıkaran kişilerin tanınmasına destek sağlıyor. Festival ayrıca 2011 yılından bu yana, tanınmış bestecilerin yanı sıra genç ve gelecek vaat eden bestecilere verdiği eser siparişleriyle güncel müzik repertuvarının zenginleşmesine de katkı sağlıyor.Türkiye’deki kültürel yaşamın mihenk taşları haline gelen İstanbul Festivalleri’nin en eskisi olan İstanbul Müzik Festivali, aynı zamanda müzikoloji alanında gerçekleştirilen araştırmaları destekliyor ve ortak kültürel değerleri ele alan özel projelere önayak olunmasında, gerçekleştirdiği prodüksiyonlarla öncü bir rol üstleniyor.

 

İSTANBUL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ İSTANBUL SHOPPİNG FEST(YERİ VE TARİHİ: İstanbul/Haziran)

Türkiye’nin uyguladığı politikalar çerçevesinde yükselen yıldız ve rol model ülke olarak, İstanbul’un imajı arttıkça markaların da güçlenecek. Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul Kalkınma Ajansı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü’nün desteği ve AYD, AMPD, BMD, THY, TÜRSAB, TUROB, TMD, TURYİD, TAV ve ISG’nin katkılarıyla düzenlenen İstanbul Shopping Fest sayesinde Rusya, İran ve Ukrayna olmak üzere çevre ülkelerden milyonlarca turistin İstanbul’a gelmesi amaçlanıyor.

Sezon ürünlerinde yüzde 50 lere varan indirimlerin yapılacağı festivalde, turist başına harcamanın artırılması ve 2 milyar dolar olan perakende ticaret hacminin de, 2023 yılında 10 milyar dolara çıkarılması hedefleniyor. Ayrıca Shopping Fest nedeniyle oluşacak müşteri hareketine cevap vermek için sektörde yüzde 20’ye varan istihdam artışı olması bekleniyor.

Alışveriş festivalleri dünyanın her yerinde ilgi çekiyor. Özellikle Dubai ve Singapur’dakilerin her ülkeden milyonlarca turisti bu ülkelerde topladığı biliniyor.

İSTANBUL CAZ FESTİVALİ(YERİ VE TARİHİ: İstanbul/ Temmuz Ayının 2. Haftası)

İstanbul Caz Festivali, İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından 1994 yılından beri her yıl temmuz ayının ilk yarısında İstanbul’un değişik konser ve etkinlik mekânlarında gerçekleştirilen caz ağırlıklı müzik festivalidir. Caz güncel müzik türleri arasında, sanatsal yaratının ulaştığı en üst noktalardan biri olarak gören İKSV, yeniliklere açık, kapsayıcı ve erişilebilir yönleriyle bu müziği temel yapı taşı olarak seçerek başlattığı bu festivalle, sadece müzikseverler ile sanatçıları buluşturma amacıyla sınırlı kalmayan, Türkiyeli sanatçıların çalışmalarını ve yeni üretimlerini destekleyen ve bu alanda yeni nesilleri teşvik eden geniş çerçeveli bir etkinliğe imza atıyor. Festival kendisini sadece caz müziği ile sınırlamayıp rock, pop, blues, reggae, funk, dünya müziği gibi farklı türleri de kucaklıyor.

ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI (YERİVE TARİHİ: İstanbul/ Kasım)

İstanbul Kitap Fuarı, TÜYAP ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen, uluslararası kitap fuarıdır. Her yıl sonbahar aylarında düzenlenen fuarın ilki,1982 yılında, 28 yayınevinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. 2000 yılında TÜYAP’ın Beylikdüzü’ne taşınmıştır ve halen burada düzenlenmeye devam etmektedir. Fuar 2005 yılından beri uluslararasıdır.

Günümüzde, yurt içi ve yurt dışından 650’e yakın yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleştirilmektedir. 2011 yılı itibariyle, İstanbul Kitap Fuarı, ilk defa “resmi” olarak uluslararası platformda düzenlenmiştir. Yarım milyona yakın ziyaretçisi ile Avrupa’nın okura ulaşan en büyük fuarıdır. Aynı zamanda fuar süresince düzenlenen yüzlerce imza günü ve etkinlikle kentin en önemli kültürel etkinliklerinden biridir.

                                                                                                                        

DÜNYA RAKI HAFTASI ETKİNLİKLERİ (YERİ VE TARİHİ: İstanbul/ Aralık)

“Almanların bira festivali, Meksikalıların tekila şenliği varken, bizim nasıl bir rakı festivalimiz olmaz?” diyerek ilk kez 2006 yılında yola çıkan Dünya Rakı Haftası etkinlikleri, 7 şehirde birden kutlanıyor. Kordonda ışıklı dansçılar, grafiti artistleri, canlı müzik performanslarına, Kumkapı ve Samatya’da oryantal performanslara ve halay gösterilerine ev sahipliği yapacak olan haftada, etkinliklere katılan tüm restoranlarda Dünya Rakı Haftası’na özel hazırlanan fiks menü ile harika bir akşam yemeği ve Fasıl Ekibi’nin coşkulu müzikleriyle birlikte pek çok eğlenceli etkinlik rakı severleri bekliyor. İlk olarak 2006 yılında rakı severlerin bir araya gelerek oluşturduğu ve bugün tam 30 bin rakı severi bünyesinde bulunduran “BüyükKeyif” rakı portalı tarafından hayata geçirilen ve balığı bol, mevsimi soğuk, geceleri uzun ve harflerinden rakı yazılabilen yegane ay olan Aralık ayında kutlanan Dünya Rakı Haftası, 7 yıldır yoluna hız kesmeden devam ediyor.

4. CNR Uluslararası  İstanbul Kitap Fuarı

Yer ve Tarihi: 24 Şubat 2017 Cuma  ~  03 Mart 2017 Cuma

 

ÇİĞ KÖFTE VE NAR FESTİVALİ

Yer ve Tarihi:       19 Şubat 2017 Pazar – 13:00 – 19 Şubat 2017 Pazar – 23:00

ULUSLARARASI MASA TENİSİ TURNUVASI
(Düzenleyen Kuruluş: İstanbul Veteranlar Kulübü- Sapanca Belediyesi-Masa Tenisi Federasyonu)

Yer ve Tarihi : 01 Mart 2017 Çarşamba  ~  04 Mart 2017 Cumartesi

GİRİŞİMCİ KADINLAR EL EMEĞİ FESTİVALİ

Yer ve Tarihi : 01 Mart 2017 Çarşamba  ~  31 Mart 2017 Cuma

Demonation Festivali No: 4

YERİ VE TARİHİ                  :OCAK 4, 2015 ~ OCAK 5, 2015

Uluslararası KısaKes Film Festivali 26-27-28 Ocak

YERİ VE TARİHİ                               : OCAK 26, 2015 ~ OCAK 28, 2015

360 Dereceden Aşk Festivali Love 360

YERİ VE TARİHİ           : ŞUBAT 4, 2016 ~ ŞUBAT 29, 2015

Zihin Ruh ve Beden Festivali

YERİ VE TARİHİ                               : MART 13, 2015 ~ MART 15, 2015

 

Zihin Ruh Beden Festivali

YERİ VE TARİHİ                  :MART 14, 2015 ~ MART 16, 2015

  1. Ulusal Kısa Film Festivali

YERİ VE TARİHİ              :MART 26, 2015 ~ MART 29, 2015

Tropfest Türkiye Kısa Film Festivali

YERİ VE TARİHİ            :MART 28, 2015 ~ MART 28, 2015

23 Nisan Çocuk Festivali

YERİ VE TARİHİ                    :NİSAN 16, 2015 ~ NİSAN 16, 2015

Türkiye’de Mizah Festivali

YERİ VE TARİHİ: NİSAN 30, 2015 ~ NİSAN 30, 2015

Bağımsız Festival 1. Gün – Replikas

YERİ VE TARİHİ                 :MAYIS 1, 2013 ~ MAYIS 1, 2013

Parkta Bahar Festivali MFÖ – Şebnem Ferah                                

YERİ VE TARİHİ                                       :MAYIS 2, 2015 ~ MAYIS 2, 2015

NestléNesfit’ten Türkiye’nin ilk Samba Festivali

YERİ VE TARİHİ                    :  MAYIS 4, 2014 ~ MAYIS 4, 2015

Mizah Festivali – Cumartesi                                

YERİ VE TARİHİ:MAYIS 9, 2015 ~ MAYIS 10, 2015

Offtown Festival                                                                     

YERİ VE TARİHİ                                      :MAYIS 16, 2015 ~ MAYIS 16, 2015

Tepe Nautilus AVM Sokak Sanatları Festivali Düzenliyor            

YERİ VE TARİHİ                                      :MAYIS 17, 2015 ~ MAYIS 19, 2015

Koç Uni. Bahar Şenliği ’15 MFÖ-Athena-Teoman-Kenan Doğulu    

YERİ VE TARİHİ                                       :MAYIS 23, 2015 ~ MAYIS 23, 2015

BridgestonePresents: Chill-Out Festival Istanbul 2015        

YERİ VE TARİHİ                                     :MAYIS 23, 2015 ~ MAYIS 24, 2015

1st Harvest Festival – Alt-J – Mew                             

YERİ VE TARİHİ                                      :MAYIS 31, 2015 ~ MAYIS 31, 2015

Çevre Koleji Fame Müzikali

YERİ VE TARİHİ  :HAZİRAN 6, 2015 ~ HAZİRAN 6, 2015

OneLove Festival 14 – 1.Gün

YERİ VE TARİHİ                              :HAZİRAN 13, 2015 ~ HAZİRAN 13, 2015

OneLove Festival 14 – Kombine                                                         

YERİ VE TARİHİ                               :HAZİRAN 13, 2015 ~ HAZİRAN 13, 2015

Mercedes-Benz Go Bozcaada Festivali Başlıyor                          

YERİ VE TARİHİ                             :HAZİRAN 23, 2015 ~ HAZİRAN 28, 2015

Diynamic Festival                                                                                   

YERİ VE TARİHİ                          :AĞUSTOS 1, 2015 ~ AĞUSTOS 1, 2015

                                                                                                                    

Minipax Festival 2015

YERİ VE TARİHİ                             :AĞUSTOS 22, 2015 ~ AĞUSTOS 22, 2015             

LALELİ FashionShopping Festival

YERİ VE TARİHİ                        :  AĞUSTOS 24, 2015 ~ AĞUSTOS 30, 2015

Bosna Sancak Kültür Festivali

YERİ VE TARİHİ                      : AĞUSTOS 29, 2015 ~ AĞUSTOS 30, 2015

BirGün’lük Festival 2015

YERİ VE TARİHİ                         :AĞUSTOS 29, 2015 ~ AĞUSTOS 29, 2015

Organik Yaşam Festivali

YERİ VE TARİHİ                    : EYLÜL 5, 2015 ~ EYLÜL 6, 2015

XOXO Festival

YERİ VE TARİHİ                      :EYLÜL 6, 2015 ~ EYLÜL 6, 2015

Türkiye’nin ilk Masal Şenliği Bir Varmış Bir Yokmuş

YERİ VE TARİHİ                :   EYLÜL 12, 2015 ~ EYLÜL 13, 2015

Sema Töreni

YERİ VE TARİHİ               :EYLÜL 13, 2015 ~ EYLÜL 13, 2015

Avustralya Çocuk Sirki

YERİ VE TARİHİ              : EYLÜL 18, 2015 ~ EYLÜL 20, 2015

Food Film Festival World: Turkey

YERİ VE TARİHİEKİM 10, 2015 ~ EKİM 10, 2015

VodafoneFreeZone Festivali: Teoman – Duman – Ümit Besen

YERİ VE TARİHİ                :EKİM 15, 2015 ~ EKİM 15, 2015

İstanbul Coffee Festival

YERİ VE TARİHİ :EKİM 22, 2015 ~ EKİM 25, 2015

Kara Hafta İstanbul Festivali

YERİ VE TARİHİ               : EKİM 22, 2015 ~ EKİM 24, 2015

Yavuzfest

YERİ VE TARİHİ             :KASIM 28, 2015 ~ KASIM 28, 2015

Hunter Lazer Tag

YERİ VE TARİHİ             : EKİM 28, 2015 ~ KASIM 28, 2015

  1. Uluslararası 1001 Belgesel Film Festivali Başlıyor

YERİ VE TARİHİ                            : ARALIK 1, 2014 ~ ARALIK 9, 2014

Herkesin Festivali, Boğaziçi Film Festivali Başladı

YERİ VE TARİHİ                   :KASIM 22, 2013 ~ KASIM 30, 2013

Türkiye’nin En Büyük Festivali Kralfest Başlıyor!

YERİ VE TARİHİ                            :KASIM 14, 2014 ~ KASIM 16, 2014

Sabancı Üniversitesi Offtown Festival

YERİ VE TARİHİ                           : EYLÜL 27, 2014 ~ EYLÜL 27, 2014

MasterPeace ‘Sound Of Peace’ Festivali

YERİ VE TARİHİ                          :EYLÜL 21, 2014 ~ EYLÜL 21, 2014

Kristal Elma Yaratıcılık Festivali

YERİ VE TARİHİ                         :EYLÜL 17, 2014 ~ EYLÜL 19, 2014

Sesinizin İki Kıtadan Duyulacağı Tek Korolar Festivali

YERİ VE TARİHİ                        :  EYLÜL 2, 2014 ~ EYLÜL 7, 2014

İstanbul Rooftop Festival

YERİ VE TARİHİ                        : AĞUSTOS 22, 2014 ~ AĞUSTOS 23, 2014

Hypnosis Electronic Festival

YERİ VE TARİHİ                     :AĞUSTOS 22, 2014 ~ AĞUSTOS 22, 2014

RockOff Festival 2 – 3 – 4 Ağustos

YERİ VE TARİHİ                     :AĞUSTOS 4, 2014 ~ AĞUSTOS 4, 2014

1.Yavuz Çetin Gitar Festivali

YERİ VE TARİHİ                     :TEMMUZ 5, 2014 ~ TEMMUZ 5, 2014

Minipax Festival 2014

YERİ VE ZAMANI                  :HAZİRAN 21, 2014 ~ HAZİRAN 21, 2014

1.Uçurtma Festivalinde Uçuyoruz

YERİ VE TARİHİ                  :HAZİRAN 13, 2014 ~ HAZİRAN 15, 2014

  1. Uluslararası Klarnet Festivali

YERİ VE TARİHİ                  : EYLÜL 25, 2013 ~ EYLÜL 29, 2013